خانه | اخبار استقلال تهران | بدشانس همچون سهرابیان!

بدشانس همچون سهرابیان!

آرمین سهرابیان در این فصل یکی از بازیکنان ثابت استقلال بوده اما در بازی با پارس جم دفع توپ او به عجیب ترین شکل ممکن وارد دروازه استقلال شد و تک گل بازی به این شکل اتفاق افتاد. سهرابیان در گفت و گویی صحبت های جذابی در مورد بازی با پارس جنوبی انجام داد که در ادامه می خوانید:

 گل به خودی تو در بازی با پارس جنوبی حسابی سوژه رسانه ها شده است.

بالاخره گل به خودی جزو فوتبال است و باور کنید من خودم از این اتفاق خیلی ناراحت هستم. اگر صحنه را دیده باشید دفع من درست بود و توپ داشت به بیرون می رفت. من خودم اول فکر کردم مستقیم زدم ولی  ابراهیم صالحی یک نوک پا زد و مسیر توپ کلا عوض شد.

یعنی تو گل به خودی نزدی؟

 

چرا من خودم توپ را زدم اگر صحنه را نگاه کنید،  پای صالحی  به توپ خورد، دوباره توپ به پای من برخورد کرد و وارد دروازه شد. واقعا زمین هم در این اتفاق موثر بود، توپ به زمین برخورد کرد و تغییر مسیر داد و گرنه ضربه من داشت به بیرون دروازه می رفت.

در این صحنه بدشناس هم بودی چون در صحنه ای که از تلویزیون پخش شد، توپ مستقیم داشت به بیرون می رفت.

خودم هم می دانم این صحنه چقدر بدشناسی بود. سرنوشت، شانس ، حکمت و قسمت همه به ضرر من بود تا این گل به خودش اتفاق بیفتد.

چرا در نیمه اول اینقدر سر در گم و دور از انتظار بازی کردید؟

ما نیمه اول خوب نبودیم و این را هم من و هم تمام بازیکنان قبول داریم ولی نیمه دوم خیلی بهتر شدیم. ما گل می خواستیم و خیلی تلاش کردیم ولی هرچه زدیم توپ هایمان وارد دروازه نشد.

خودت هم خیلی تلاش کردی گل بزنی ولی به نظر استرس گل به خودی باعث شد موقعیت ها را از دست بدهی.

استرس که داشتم و حرف شما درست است. آمدم خیلی زود جبران کنم و عجله می کردم ولی واقعا شانس هم نداشتم. من در تمرینات خوب ضربه به توپ می زنم ولی در جم توپ از رو و زیر پایم عبور می کرد و واقعا نمی دانم چرا اینطور شد.

 

شکست برابر پارس جم برای خیلی از هواداران استقلال را  شوک کرده است.  چه شد که در زمین غافلگیر شدید؟

ما بعد ز بازی با تراکتورسازی هم قسم شدیم همه تیم ها را ببریم و بازی های خوبی انجام بدهیم ولی  در بازی با پارس جم دو نیمه متفاوت داشتیم. البته شرایط آب و هوایی هم یاری نکرد و کیفیت زمین خوب نبود و نمی شد بازی روی زمین انجام داد.

فکر می کنی استقلال دوباره می تواند به کورس قهرمانی برگردد؟

چرا برنگردد؟ هنوز هفته های زیادی مانده است و استقلال تیم بزرگی است و بازیکنان بزرگی دارد.  سعی می کنیم ئدر بازی های بعدی این نتیجه را جبران کنیم و دوباره به جدول برگردیم.

شاید این از شانس شما باشد که پرسپولیس هم این هفته پیروز نشد و هنوز اختلاف زیادی بین دو تیم وجود ندارد.

اختلاف زیاد نیست و  ما این نتیجه را جبران می کنیم. همه پشت هم هستیم و دیگر نتیجه این بازی اتفاق نخواهد افتاد، این را به شما قول می دهم.

بالاخره دوست داری در کدام پست برای استقلال بازی کنی؟

من هرکجا مربی بگوید بازی می کردم و فرقی ندارد حتی اگر قرار باشد دروازه بان باشم.  تمام تلاشم را می کنم در هر بازی ایده های کادرفنی را در زمین بازی پیاده کنم.

و صحبت پایانی…

این اتفاق فقط بدشناسی و قسمت بود. قول می دهم جبران می کنم. از هواداران استقلال تشکر می کنم که نه تنها انتقاد نکردند بلکه حمایتم هم کردند. از کسانی که انتقاد کردند هم تشکر می کنم چون این انتقادها من را قوی تر می کند. با تمام وجود بازی می کنم و قول می دهم این اتفاق را از ذهن هواداران پاک کنم.

درباره‌ی حسن صانعی پور

همچنین ببینید

آقاخان بد شانس یا ….

بنابر اعلام امین نوروزی  پزشک باشگاه استقلال مرتضی آقاخان ستاره خط حمله آبی ها از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *