خانه | اخبار استقلال تهران | تبریزی در اندیشه فرار از شرایط بحرانی

تبریزی در اندیشه فرار از شرایط بحرانی

مرتضی تبریزی با حضور در استقلال به همان سرنوشتی دچار شده که در دو سال اخیر بختیار رحمانی و حسن بیت سعید با آن دست به گریبان شدند.

این دو بازیکن هر کدام به عنوان ستاره های تیم شان در دو فصل گذشته با استقلال قرارداد امضا کردند و به محض ورود در این تیم شماره مهم ۷ را برتن کردند اما درخششی در ترکیب آبی ها نداشتند و حضور آنها در این تیم بیشتر از یک نیم فصل طول نکشید.

حالا تبریزی هم دقیقا همین شرایط را دارد، او فصل قبل در بازی های زیادی بازوبند کاپیتانی ذوب آهن را به بازو بست، ستاره چند سال گذشته تیمش بود و در فصل گذشته ۱۵ گل هم برای تیمش زد و با یک رزومه مناسب با استقلال قرارداد امضا کرد اما هنوز نتوانسته به روزهای اوج خود برسد، بازی با استقلال خوزستان را به دلیل مصدومیت از دست داد و در بازی با صنعت نفت نمایش خوب مهاجمان استقلال را از روی نیمکت تماشا کرد.

 

تبریزی برای ماندن در استقلال تنها یک راه پیش رو دارد و آن هم این است که شرایط جدید خود را قبول کند، مقبولیتی که در ذوب آهن داشت را فراموش کند و برای پس گرفتن جایگاه خود بجنگد تا به سرنوشت بختیار رحمانی و حسن بیت سعید دچار نشود.

آنچه مسلم است شفر به سبک بازی تبریزی اعتقاد ویژه ای دارد و او در صورتی که بتواند با شرایط جدید خود را وفق بدهد می تواند دوباره روزهای اوج خود  در ذوب آهن را تکرار کند.

منبع : ورزش سه

درباره‌ی حسن صانعی پور

همچنین ببینید

آقاخان بد شانس یا ….

بنابر اعلام امین نوروزی  پزشک باشگاه استقلال مرتضی آقاخان ستاره خط حمله آبی ها از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *