شفر تنهاست!

تیم فوتبال استقلال تهران دراولین دیدارتدارکاتی  خود در اردوی نیم فصل که هم اکنون درآنتالیا ترکیه برگزارمی شود با نتیجه دو بر یک مقابل اسپورتیو مونیسیپال  رومانی تن به شکست داد.این در شرایطی بود که وینفرد شفر در نیمه دوم سعی کرد از جوانان تیمش بیشتر استفاده کند .

وینفرد شفر سرمربی استقلال پس از شکست در بازی دوستانه در اردوی ترکیه گفت:‌ «حدود ۷۰ دقیقه بازی خوبی از خودمان به نمایش گذاشتیم، همچنین از میزان آمادگی جسمانی بازیکنانم  بسیار راضی هستم اما  ما باید یاد بگیریم  که در ارسال پاس های آخر دقت بیشتری به خرج دهیم و محکم تر پاس آخر را بدهیم و همچنین ضربات آخر که منجر به گل می‌شود را محکم و دقیق بزنیم.»

وی در ادامه افزود:«علاقه و شوق خوبی در تیم ما در این بازی موج می‌ زد و شرایط آمادگی جسمانی بچه‌ها خوب به نظر می‌آید امروز دیدید که میثم تیموری، مرتضی آقاخان و محسن کریمی هم برای ما بازی کردند. ما تلاش می‌کنیم تیم خوبی را آماده کنیم و امیدوارم وقتی به تهران برگشتیم، این آفتاب  همچنان وجود داشته باشد.»

وی درباره حضور تعدادی ازجوانان استقلال که در نیمه دوم به بازی فرا خوانده شدند خاطر نشان کرد:«:سعی ما در این ۶ ماه این بود که بتوانیم استقلالی جدید را بسازیم و من شکی ندارم که هواداران ما  از این جوانان به خوبی حمایت به عمل می آورند . ما باید  جرات به خرج بدهیم و به این جوانان شایسته فرصت بیشتری بدهیم  و از آن‌ها بخواهیم تا تلاش کنند. البته طبیعی است که آنها در ابتدا اشتباهاتی داشته باشند ولی در پایان  اتفاقات خوبی رقم خواهند زد. همواره اعتقاد داشته ام که ما همیشه از حمایت  بهترین هوارادان ایران  و آسیا بهره مندیم و مطمئنم که آن‌ها پشتیبان جوانان هستند. تلاش ما بدست آوردن ترکیبی از بازیکنان با تجربه و جوان است.»

شفر همچنین گفت: «می‌خواهیم یک تیم خوب درست کنیم تا نیم‌فصل دوم را با شرایط بهتری آغاز کنیم و پس از پایان اردو وقتی به تهران برمی‌گردیم همین آمادگی را داشته باشیم. البته ما می‌دانیم که یکسری مشکلات داریم اما با وجود این مشکلات از نوع بازی امروز خوشحالم.»

شفر درباره تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا گفت: « برای تیم ملی آرزوی بهترین‌ها را دارم. چندتن از بازیکنان قبلی ما و چند تن  از بازیکنان فعلی ما در این مسابقات به میدان رفته‌اند و عملکرد خوبی داشته‌اند. این اثر کارهای ما در گذشته است و همین موضوع به ما  روحیه می دهد و ما به کارمان ادامه می‌دهیم.»

وی در پایان صحبت‌هایش گفت: «من عاشق استقلال هستم.»

منبع : ورزش سه

درباره‌ی حسن صانعی پور

همچنین ببینید

آقاخان بد شانس یا ….

بنابر اعلام امین نوروزی  پزشک باشگاه استقلال مرتضی آقاخان ستاره خط حمله آبی ها از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *