خانه | اخبار استقلال تهران | نقل و انتقالات استقلال ( ایکس خواهد آمد!؟)

نقل و انتقالات استقلال ( ایکس خواهد آمد!؟)

مدیران استقلال در ادامه روند مدیران قبلی برای خرید بازیکن همه چیز را به روزهای پایانی موکول کردند اما به نظر می رسد این بار آبی ها خریدی متفاوت نسبت به اول فصل خواهند داشت و وسواس فتحی و همکاران او می تواند منتج به خریدهای خوبی برای استقلال شود. نام هایی که این روزها پیرامون استقلال شنیده می شود، برای هواداران این تیم بسیار امیدوارکننده است و معرفی این افراد به شفر باعث شد تا سرمربی استقلال که قصد انجام یک مصاحبه جنجالی علیه مدیریت را داشت، آرام و خشنود شود.

 

اسماعیل؛ آماده برای گلزنی

اسماعیل گونچالوز که رسانه ها او را با نام اسماعیل معرفی می کنند و در سایت ترانسفر مارکت نیز پروفایل او با نام “اسما” ایجاد شده، خرید اول و قطعی استقلال است.

با توجه به حضور درخشان او در لیگ ازبکستان نزدیک به یک ماه قبل، آبی ها نگرانی بابت حضور او در تست های پزشکی ندارند و اسماعیل با موفقیت از این مرحله عبور خواهد کرد تا به این ترتیب این بازیکن اولین خرید استقلالی ها در نقل و انتقالات زمستانی باشد.

مهاجمی با ۱۸۴ سانتی متر قد و تکنیکی قابل قبول که مطمئنا از بازیکنی مانند گرو برای استقلال مفید تر خواهد بود و کارنامه به مراتب بهتری از خرید نیجریه ای ابتدای فصل استقلال دارد.

قرارداد این بازیکن با استقلال حداقل ۱٫۵ ساله خواهد بود و البته این احتمال وجود دارد که تا ۲٫۵ سال نیز تمدید شود تا آبی ها از ترانسفر او نیز مبلغ خوبی کسب کنند.

 

 

آقای ایکس؛ برای خط هافبک یا خط حمله؟

استقلالی ها پیش از این به دنبال یک هافبک و یک مهاجم بودند؛ حضور اسماعیل قطعی شد اما با مصدومیت آقاخان، احتمال تغییر در برنامه آبی ها وجود دارد.

با این وجود شنیده ها حاکی از این است که استقلالی ها با یک هافبک نیز به توافق رسیدند اما این بازیکن هنوز معرفی نشده و مدیران استقلال اجازه رسانه ای شدن نام او را ندادند. خطیر از روزهای گذشته در ترکیه حضور داشت و هادی مباشری نیز روز چهارشنبه به همراه پول نقد به ترکیه سفر کرد تا مقدمات حضور این بازیکن را نیز قطعی کند.

پس باید تا ۲۴ ساعت آینده منتظر معرفی شدن یک خارجی جدید در استقلال باشیم؛ نام او فعلا آقای ایکس است.

 

 

صفا هادی؛ شاید تابستان

صفا هادی از جمله گزینه های استقلال برای خط میانی و ترمیم خط دفاعی بود؛ گزینه ای که می توانست جانشین مناسب برای علی کریمی در خط میانی باشد و البته یک هدف بزرگ برای درآمد زایی بود.

استقلالی ها در ابتدای فصل و مقطع کنونی به دنبال جذب او بودند اما ترانسفر این بازیکن فعلا نشدنی است. استقلال باید برای جذب صفا هادی در نیم فصل مبلغ زیادی را هزینه کند که با توجه به شرایط مالی این باشگاه شدنی نیست.

اما هنوز نباید پرونده هادی را بسته دانست زیرا با توجه به مذاکرات انجام شده احتمال حضور این بازیکن آینده دار در تابستان پیش رو در استقلال بسیار بالاست. این انتقال مشروط به این است که این بازیکن جوان با پیشنهاد تیم های متمول تر وسوسه نشود.

درباره‌ی حسن صانعی پور

همچنین ببینید

شکست در اولین تدارک

تیم فوتبال استقلال در دیداری دوستانه در آنتالیا ترکیه برابر اسپرتیو رومانی شکست خورد تا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *