خانه | اخبار ورزشی جهان | رونالدوی معترض

رونالدوی معترض

سال ۲۰۱۸ برای رونالدو اتفاقات زیادی را به همراه داشت؛ از سومین قهرمانی متوالی در اروپا تا انتقال به یوونتوس و پرونده اتهام به تجاوز به کاترین مایورگا.  حالا رونالدو در واپسین ساعات سال ۲۰۱۸ و در گفت و گو با نشریه پرتغالی رکورد در رابطه با سالی که گذشت صحبت کرده است.

بهترین لحظه سال ۲۰۱۸؟ پنجمین قهرمانی لیگ قهرمانان و سومین قهرمانی متوالی با رئال مادرید. البته من نمی توانم انتقالم به یوونتوس را نادیده بگیرم زیرا اینجا خیلی خوب با من رفتار می شود.

من هر روز حس می کنم همچنان انگیزه زیادی برای بازی کردن در بالاترین سطح داشته و اشتیاق فراوانی برای انجام بیشترین کاری که به آن علاقه دارم در من وجود دارد. من هنوز هم با حداکثر انگیزه در تمرینات شرکت می کنم و می خواهم پیشرفت کنم تا به تیمم برای فتح عناوین جدید کمک کنم.

من احساس می کنم که در هر جنبه ای از فوتبال به خوبی بازی می کنم و قصد دارم تا چند سال آینده نیز همین شرایط را ادامه دهم. من نسبت به برنده شدن جوایز فردی وسواس ندارم و  مهمترین مسئله برایم این است که جوایز تیمی را بدست آورده و به تیمم کمک کنم.

من انسانی ریاکار نیستم و پنهان نمی کنم که در صورت عدم فتح جوایز فردی عصبانی می شوم اما این اتفاق برایم آخر دنیا نیست. من به تصمیم کسانی که رای دادند احترام می گذارم، اما فکر می کنم آمار و ارقام گویای همه چیز هستند.

اتهام تجاوز؟ این اتفاق باعث ناراحتی خانواده ام شد، اما آنها می دانند که من هرگز نمی توانم چنین کاری انجام دهم پس من کاملا آرام بوده و مطمئن هستم که به زودی همه چیز روشن خواهد شد.

درباره‌ی حسن صانعی پور

همچنین ببینید

جام ملتهای آسیا ( مرحله دوم)

با برگزار ۲۴ مسابقه در ۶ گروه، مرحله مقدماتی رقابت های جام ملت های آسیا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *