خانه | اخبار ورزشی ایران | اخبار تیم ملی فوتبال | ملی پوشان ایران در قاب تصویر

ملی پوشان ایران در قاب تصویر

به گزارش سایت استقلال افتخار آسیا به نقل از ورزش سه: این ۲۹ بازیکن شامل ۴ دروازه بان، ۱۰ مدافع، ۱۱ هافبک و ۴ مهاجم هستند که اگر کاوه رضایی مصدوم را در این جمع در نظر بگیریم این تعداد به ۳۰ خواهد رسید. اردونشینان تیم ملی به جز یکی، دو بازیکن اغلب سابقه طولانی حضور در جمع ملی پوشان را دارند و اکثرشان به تناوب در تیم ملی نیز به میدان رفته اند. در این شرایط خط زدن حداقل ۷ بازیکن از این جمع کاری بسیار دشوار برای کادرفنی تیم ملی است.

سوال مهم از کی روش و گروهش این است که آیا این عکس ۲۹ نفره فرد تازه ای را نیز در جمع خود خواهد داشت؟ به نظر می رسد به جز کاوه رضایی که او هم به دلیل مصدومیت دو اردوی تیم ملی را از دست داده و کارش حالا هم سخت تر شده است بسیار بعید است که بازیکن جدیدی به تیم ملی اضافه شده و به فهرست نهایی راه پیدا کند مگر آنکه درخششی عجیب و غریب در یکی، دو ماه آینده توسط بازیکنی صورت پذیرد که البته پیش شرط چنین فردی به اردو این است که پیش تر در ذهن کادرفنی تیم ملی بوده و نامش رجیستر شده باشد.

 

 

 

قابی که امروز کی روش در زمین شماره ۲ مرکز ملی فوتبال در نظر گرفت و عکاسان دور آن حلقه زدند به نظر اولین و البته کامل ترین قاب ملی ما برای پروژه جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ است. جایی است که ۲۳ بازیکن با ۲۳ عضو کادرفنی، سرپرستی، پزشکی و تدارکات راهی امارات خواهند شد تا شاید فوتبال ایران پس از ۴۳ سال قهرمانی جام ملت ها را به دست بیاورد.

کی روش قبلا در توضیح انتخاب بازیکنان برای فهرست نهایی گفته بود شب ها از استرس خوابش نمی برد وقتی که می خواهد از بین این همه بازیکن ممتاز تعداد محدودی را روانه یک تورنمنت کند.

درباره‌ی حسن صانعی پور

همچنین ببینید

آقایان بگذارند کیروش بماند ، ایران قهرمان خواهد شد

از یک هفته قبل از آغاز جام هفدهم ملت های آسیا در امارات، ویژه برنامه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *