خانه | اخبار استقلال تهران | نشست خبری منصوریان بعد از بازی با العین

نشست خبری منصوریان بعد از بازی با العین

به گزارش سایت استقلال افتخار آسیا به نقل از”ورزش سه”، علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال استقلال با حضور در نشست خبری بعد از برد برابر العین پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد. مشروح این نشست خبری در ادامه می آید:

 

نیمی از راه صعود را طی کردیم
خدا را با تمام وجود شکر می کنیم. خدا به دل جوانان و هواداران ما نگاه کرد. در روزی که شاید بخش اعظمی از تیم ما مصدوم یا محروم بودند، بازیکنان جانشین ما خوب عمل کردند و به آنها خسته نباشید می گویم. به کادر پزشکی، فنی و تدارکات خسته نباشید می گویم. تلاش شبانه روزی انجام دادیم تا به اینجا برسیم. امروز مالکیت توپ را به حریف دادیم و سعی کردیم از نقاط ضعف حریف استفاده کنیم. می دانستم که این تیم در ۱۵ دقیقه آخر افت می کنند و زیر فشار سکوها عقب نشینی می کنند. در بازی رفت ۵۰ درصد مسیر صعود را طی کردیم. در بازی برگشت باید باهوش و زیرک باشیم تا بقیه راه را نیز طی کنیم. این برد را به تمام هواداران که پشت این تیم ماندند، هدیه می کنیم.

 

هواداران همیشه حامی ما بودند
ما در دیدار برابر السد، لوکوموتیو و الاهلی امارات دیدیدم که هواداران ما چگونه حمایت می کنند. هواداران ما همیشه پشت تیم هستند و ما به این هواداران افتخار می کنیم. افتخار می کنم که از مکتب استقلال هستم و خوشحالم که هواداران در روزی که کسی انتظار نداشت، رکورد تماشاگران را زد و هواداران همواره ما را حمایت کردند. بازیکنان می گفتند که بخشی از ورزشگاه خالی است اما به آنها گفتم، هواداران ما به موقع می آیند. جمعیت ما بی جایزه به ورزشگاه می آید اما در کشور های دیگر با قرعه کشی هواداران کمی می آیند. ما وظیفه داریم سرباز و کارگر هواداران باشیم.

 

در تاریخ کسی به بازی مالکانه نگاه نمی کند
العین بازیکنان بسیار خوبی دارد. عمر عبدالرجمان و برادر این بازیکن در کنار کایو و آسپریلا بسیار خوب بودند. ما به این تیم موقعیت در محوطه ندادیم و اگر می خواستیم از ابتدای بازی به آنها حمله کنیم، فضای جلوی محوطه را از دست می دادیم. در بازی برگشت تفکر جدیدی خواهیم داشت. در بازی برگشت به کیفیت بازی نگاه نمی کنیم و تمام تمرکز ما روی طی کردن مسیر صعود است. امیدوارم ابراهیمی باز گردد اما باید بگویم باقری امروز فوق العاده بود. با گذشت لیگ باقری حقانیت خود را نشان می دهد. حتما نباید ما فوتبال مالکانه بازی کنیم و باید فوتبال حرفه ای نشان دهیم. هیچگاه در آینده نمی گویند استقلال مالک بازی بود یا نه اما نتیجه ی بازی مرور می شود. با یک برنامه ی حساب شده برابر العین می رویم و همه بازیکنان برنامه ی استقلال را در این بازی می دانستند. این بضاعت فعلی را از جوانگرایی داریم که ابتدای فصل شروع کردیم و امروز توانستیم در نبود امید ابراهیمی با حضور دیگر بازیکنان نتیجه بگیریم و نشان بدهیم که یک خانواده هستیم.

درباره‌ی حسن صانعی پور

همچنین ببینید

آقاخان بد شانس یا ….

بنابر اعلام امین نوروزی  پزشک باشگاه استقلال مرتضی آقاخان ستاره خط حمله آبی ها از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *