خانه | تازه های فرهنگی،هنری،اجتماعی | اعلام نامزدهای بخش‌‌های اصلی جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-07-06 07:05:05Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

اعلام نامزدهای بخش‌‌های اصلی جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان

فیلم‌های «شکلاتی»، «قهرمانان کوچک»، «دزد و پری 2»، «اسکی باز»، «21 روز بعد» و «پایان رویاها» به عنوان نامزدهای بهترین آثار بخش بلند سینمایی جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان معرفی شدند.

به گزارش “سایت استقلال افتخار آسیا به نقل از “خبرگزاری خبرآنلاین، نامزدهای بخش بلند داستانی (غیر سینمایی)، بخش بلند پویانمایی و بخش بلند سینمایی سی‌امین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به شرح زیر معرفی شدند:


– نامزدهای بخش بلند داستانی (غیر سینمایی)


نامزد بهترین فیلم بخش بلند داستانی (غیرسینمایی):

1- مهدی مطهر برای فیلم «آگوست»

2- حسن داها و محمد شماعیان برای فیلم «عشق نیکان»

3- داوود قچاق برای فیلم فقط «شاگرد اول»

نامزد بهترین کارگردانی بخش بلند داستانی (غیرسینمایی):

1- فرناز امینی برای کارگردانی فیلم «عشق نیکان»

2- آزاده قچاق برای کارگردانی فیلم فقط «شاگرد اول»

3- مسعود فرخنده طینت فرد برای کارگردانی فیلم «قدم خیر»

نامزد بهترین فیلمنامه بخش بلند داستانی (غیرسینمایی):

1- احمدعلی حامد برای فیلم فقط شاگرد اول

2- احمد زایری، ماریا ماوتی، محمد اسفندیاری برای فیلم «آگوست»

3- علی محمد سرجه پیما و علیرضا حسینی برای فیلم «خیال نقش»


– نامزدهای بخش بلند پویانمایی


نامزد کارگردانی بخش پویانمایی سینمایی:

۱- فیلم «رهایی از بهشت» به کارگردانی علی نوری اسکویی

۲- فیلم «راز پروانه‌ها» به کارگردانی علی تنهایی

نامزد بهترین فیلم نوجوان در بخش پویانمایی سینمایی:

۱- «فهرست مقدس» به تهیه کنندگی محمدامین همدانی-خانه پویانمایی انقلاب اسلامی اوج

۲- «رهایی از بهشت» به تهیه کنندگی علی نوری اسکویی

نامزد بهترین فیلم کودک در بخش پویانمایی سینمایی:

۱- «دنیای کیف‌ها» به تهیه کنندگی حمید نخعی

۲- «راز پروانه‌ها» به تهیه کنندگی علی تنهایی


-نامزدهای بخش کوتاه و نیمه بلند پویانمایی


بهترین کارگردانی بخش کوتاه و نیمه بلند پویانمایی:

۱- «لایت سایت» به کارگردانی سید مسلم طباطبایی

۲- «هزارافسان» به کارگردانی اصغر صفار و عباس جلالی یکتا

۳- «گل و بلبل» به کارگردانی مهدی آقاجانی

۴- «سوزن بان» به کارگردانی مهدی خرمیان

نامزد بهترین فیلم بخش کوتاه و نیمه بلند پویانمایی:

۱- «گل و بلبل» به تهیه کنندگی مهدی آقاجانی

۲- «درخت پرتغالی» به تهیه کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

۳- «رویاها در یک روز» به تهیه کنندگی امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

۴- «هزارافسان» به تهیه کنندگی اصغر صفار-مرکز پویانمایی صبا

نامزد بهترین فیلم نامه بخش کوتاه و نیمه بلند و بلند پویانمایی:

۱- «ناگهان باد برمیخیزد» به نویسندگی ادریس سامانی

۲- «کودکان» به نویسندگی هادی محمدیان طبقی

۳- «هیچ کس» به نویسندگی الهام طرقی

 

-نامزدهای بخش بلند سینمایی:


نامزد بهترین فیلم (کودک) بخش بلند سینمایی:

۱- فیلم «شکلاتی» به تهیه کنندگی ایرج محمدی

۲- فیلم «قهرمانان کوچک» به تهیه کنندگی بیتا منصوری

۳- فیلم «دزد و پری 2» به تهیه کنندگی بهروز مفید

نامزد بهترین فیلم (نوجوان) بخش بلند سینمایی:

۱- فیلم «اسکی باز» به تهیه کنندگی محمد احمدی

۲- فیلم «21 روز بعد» به تهیه کنندگی محمدرضا شفاه

۳- فیلم «پایان رویاها» به تهیه کنندگی بکانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

نامزد بهترین کارگردانی بخش بلند سینمایی:

۱- فیلم «21 روز بعد» به کارگردانی سید محمدرضا خردمندان

۲- فیلم «اسکی باز» به کارگردانی فریدون نجفی

۳- فیلم «پل سفید» به کارگردانی علی قوی تن

نامزد بهترین فیلمنامه بخش بلند سینمایی:

۱- احسان ثقفی برای فیلم «21 روز بعدL

۲- حسین قناعت برای فیلم «دزد و پری2»

۳- محمدعلی طالبی برای فیلم «پایان رویاها»

نامزد بهترین دستاورد فنی و هنری بخش بلند سینمایی:

۱- فرهاد محمودی فیلمبردار فیلم «اسکی باز»

۲- علی محمد قاسمی فیلمبردار فیلم «پایان رویاها»

۳- پیمان عباس زاده فیلمبردار فیلم «چهل کچل»


-نامزدهای بخش کوتاه و نیمه بلند داستانی:


نامزد بهترین کارگردانی بخش کوتاه و نیمه بلند داستانی:

۱- فیلم «باران آهسته می بارد» به کارگردانی سعید نجاتی

۲- فیلم «آریو والیبال؟» به کارگردانی محمد بخشی

۳- فیلم «سلام» به کارگردانی محمدرضا حاجی غلامی

نامزد بهترین فیلم کوتاه و نیمه بلند داستانی:

۱- فیلم «باران آهسته می‌بارد» به تهیه کنندگی انجمن سینمای جوان قم، شهرداری ازمیر ترکیه

۲- فیلم «آریو والیبال؟» به تهیه کنندگی نیما ربیعی

۳- فیلم «سلام» به تهیه کنندگی حسین اسدی زاده و جبرئیل نجفی

۴- فیلم «خاطره» به تهیه کنندگی حسین دارابی

نامزد بهترین فیلمنامه کوتاه و نیمه بلند داستانی:

۱- فیلم «باران آهسته می بارد» به نویسندگی علیرضا راونده

۲- فیلم «پیژامه راه راه پدر را باد برد» به نویسندگی محمد صادقی

۳- فیلم «سلام» به نویسندگی اکرم صادقی

۴- فیلم «مشق شیدا» به نویسندگی محسن جسور

۵- فیلم «صدای نرگس» به نویسندگی هادی راهبر

درباره‌ی حسن صانعی پور

همچنین ببینید

کمدی‌ها، هم‌چنان پیشتاز در گیشه

به گزارش سایت استقلال افتخار آسیا به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، جام‌جهانی فوتبال کماکان بر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *