خانه | اخبار استقلال تهران | سرور جپاروف موفق‌تر از تاباتا

سرور جپاروف موفق‌تر از تاباتا

به گزارش سایت استقلال افتخار آسیا به نقل از ورزش سه: رودریگو تاباتا هافبک برزیلی- قطری الریان شب گذشته آمار عجیبی را به ثبت رساند و هم می توان گفت که موفق بود و هم می توان گفت که روز موفقی را پشت سر نگذاشت.

تاباتا در ابتدای بازی گل به خودی زد، دقایقی بعد پاس گل اول تیمش را داد و بعد از آن گل دوم الریان را زد اما در نهایت در دقیقه ۸۰ از زمین بازی اخراج شد تا استقلال بتواند گل تساوی  را به ثمر برساند.
اما سرور جپاروف هم روی دو گل استقلال نقش مهمی را ایفا کرد و هم از نظر آماری نمایش به مراتب بهتری نسبت به تاباتا داشت.

جپاروف در این بازی ۸۳ لمس توپ داشت که در این بین ۶۶ پاس با دقت ۸۷٫۹ ارسال کرد. جپاروف در این بازی ۶ پاس کلیدی داد که یکی از آنها با گل به خودش تاباتا وارد دروازه الریان شد. هافبک ازبکستانی استقلال همچنین در مجموع بازی یک شوت به سمت دروازه زد که آن شوت هم در چارچوب بود.

 

 

اما رودریگو تاباتا در بازی شب گذشته چه کرد؟ این بازیکن تنها ۴۵ لمس توپ داشت که در مجموع ۲۹ پاس با دقت ۷۹٫۳ ارسال کرد. او در طول بازی تنها ۲ پاس کلیدی داد که یکی از آنها به پاس گل منجر شد و در مجموع دو شوت به سمت دروازه زد که یکی از آنها به ۲ گل تیمش تبدیل شد.

این آمار نشان می دهد که هافبک بازیساز استقلال نمایش به مراتب بهتری نسبت به تاباتا داشته است و به همین دلیل آبی ها شب گذشته نمایش بهتری نسبت به حریف خود داشتند.

درباره‌ی حسن صانعی پور

همچنین ببینید

آقاخان بد شانس یا ….

بنابر اعلام امین نوروزی  پزشک باشگاه استقلال مرتضی آقاخان ستاره خط حمله آبی ها از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *