خانه | اخبار ورزشی ایران | اخبار تیم ملی فوتبال | نشست خبری کیروش قبل از بازی با مراکش

نشست خبری کیروش قبل از بازی با مراکش

به گزارش سایت استقلال افتخار آسیا به نقل از ورزش سه: کارلوس کی‌روش در نشست خبری قبل از نخستین بازی تیم ملی ایران در جام جهانی برابر مراکش ضمن خیر مقدم به اصحاب رسانه و ابراز افتخار از حضور در جمع آنها، گفت: از روسیه به خاطر میزبانی این رقابت و از تمامی ملت‌ها که در این نمایش حاضر می‌شوند تشکر می‌کنم؛ ما برای یک مأموریت به روسیه آمده‌ایم تا در اینجا فضای دوستی در تمام دنیا ایجاد کنیم.

 

او درباره دیدار با مراکش اظهار کرد: این بازی اول ما است و همیشه بازی اول سخت خواهد بود؛ نخستین عشق همیشه خاص است و مطمئنا این بازی برای مراکش هم خاص خواهد بود.

سرمربی تیم ملی ایران اضافه کرد: ما اینجا هستیم تا بعد از فداکاری‌هایی که صورت گرفته، نتیجه و جشن بگیریم و به تعهداتی که طی چهار سال اخیر داشتیم، انجام دهیم.

کی‌روش عنوان کرد: تحت هیچ شرایطی اجازه ندادیم مشکلات به‌عنوان یک بهانه یا توجیه تلقی شود و سعی کردیم تمام تهدیدات را به فرصت تبدیل کنیم و از آن بهره ببریم چون بیشتر استفاده کرده و بازیکنان قوی‌تری داشته باشیم؛ اراده آنها را افزایش دهیم و اطمینان پیدا کنیم که می‌توانیم مثل یک خانواده عمل کنیم.

او یادآور شد: ما باید مبارزه و بازی کنیم و به همه نشان دهیم که این بازیکنان مثل تمام بازیکنان جهان عاشق پیروزی هستند؛ رقابت و بازی کنند و به اعتقادم، ممکن است یک یا ۱۰ سال و شاید ۱۰۰ سال طول بکشد ولی همیشه برنده نخواهند شد.

سرمربی تیم ملی ایران با بیان اینکه بازیکنان و ملت ایران عشق به فوتبال دارند؛ هیچ وقت مانعی را نمی پذیریم و همه مشکلات و موانع را به‌عنوان فرصت استفاده می‌کنیم تا قوی‌تر شویم و بهتر بازی کنیم؛ هدف یک مربی و تیم فوتبال چیست؟ این است که برنده شود.

درباره‌ی حسن صانعی پور

همچنین ببینید

کیروش و دوخبر!!

کارلوس کی روش با تساوی بدون گل و با استراتژی ویژه خود توانست ایران را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *